Ibar remizirao u Beranama protiv lidera Iskre iz Danilovgrada (2:2)

U odloženom meču 22. kola drugoligaškog karavana fudbaleri Ibra igrali su kao “domaćin” u Beranama, zbog nemogućnosti da igraju na svom snijegom prekrivenom terenu u Rožajama.  Kao i u duelu protiv Cetinja, Rožajci su brzo poveli preko Jaredića već u drugom minutu, kada je udarcem glavom matirao golmana gostiju Delibašića.

Danilovgrađani su i ovog puta pokazali zašto su lider drugoligaškog karavana u 29. minuti, kada je centarfor Kruščić matirao nemoćnog golmana Ibra, Bulatovića.

U drugom dijelu utakmice Rožajci su bili bolji rival po teškom terenu i nadmoć krunisali u 80. minuti, pa su preko svog najboljeg strijelca Fatmira Molabećirovića poveli sa 2:1. Tačku na ovaj jako uzbudljiv meč stavio igrač gostiju Kasalica dva minuta prije kraja meča i tako pokvario slavlje Rožajaca. U narednom meču Rožajci će dočekati veoma kvalitetnu ekipu Dečića iz Tuzi koji se nalazi na drugoj poziciji sa samo tri boda manje od vodeće Iskre iz Danilovgrada.