Upriličen prijem za evropske prvake u “KURASH” disciplini Samira Fejzića i Edvina Kalača

Predsjednik opštine Rožaje Rahman Husović i sekretar sekretarijata za društvene djelatnosti Hamza Dacić, upriličili su prijem za evropske prvake u “KURASH” disciplini Samira Fejzića i Edvina Kalača.

Samir Fejzić i Edvin Kalač su dugogodišnji osvajači medalja u džudou i takmičari Džudo kluba “Rožaje”, te im ova disciplina nije predstavljala prepreku da postanu Evropski prvaci.

Predsjednik opštine Rahman Husović je čestitao Fejziću i Kalaču na osvojenim zlatnim medaljama, i naglasio da je ovo veliki uspjeh rožajskog sporta, te se nada da će i u buduće sportisti ovog kluba nastaviti sa odličnim rezultatima.

Samir Fejzić je u kategoriji do -100kg osvojio prvo mjesto pobijedivši 4 borbe efektnim iponima, dok je Edvin Kalač zlato osvojio u kategoriji do – 90kg.

Objave iz povezanih i sličnih kategorija...